MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokskåp 17569118
nr 1756 9118
Bokskåp
1800-talets slut. Bredd: 91 cm, djup: 53 cm, höjd: 227 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.600 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 13:52:54)
Uppdatera
Visning
fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2
Auktionen
avslutas:
måndag 2 februari kl 19:59:58
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 2.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor